BeU - Łukasz Banach

Łukasz Banach

Na drogę rozwoju osobistego wszedłem ponad dwadzieścia lat temu kiedy sam potrzebowałem wsparcia. Dzisiaj wiem, że był to czas rewolucyjny, zapoczątkował bowiem drogę ciągłego rozwoju, na której pragnienie poznawania świata, siebie i drugiego człowieka są czynnikami dominującymi.

Studia o specjalności Psychologia Kliniczna i Zdrowie Psychiczne ukończyłem w Walii, UK na Swansea University i otrzymałem tytuł Master of Science in Clinical Psychology. Kolejnym etapem mojej edukacyjnej podróży był Instytut Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie gdzie otrzymałem dyplom Coacha.

Od kilku lat pracuje z ludźmi wspierając ich w drodze do osiągnięcia życiowego lub zawodowego sukcesu. W tej pracy odkryłem swoją życiową misję, przez realizowanie której spełniam swoje marzenia.

Pracuję zarówno z klientem indywidualnym jak i grupami. W centrum mojej pracy jest terapia psychologiczna oraz coaching, którego zakres rozciąga się od life coachingu po coaching kariery.

Jestem w trakcie certyfikacji terapeutycznej w nurcie SFT – Solution Focused Therapy. Każdy klient jest dla mnie zawodowym wyzwaniem pełnym uważności i inspiracji.

Zapraszam do zmiany!

BeU - Tomasz Kamiński

Tomasz Kamiński

Fascynują mnie ludzie.

Jestem certyfikowanym coachem Instytutu Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie, przedsiębiorcą z 16-letnim doświadczeniem w działalności biznesowej, absolwentem Uniwersytetu Łódzkiego Wydziału Ekonomiczno-Socjologicznego, uczestnikiem szkoleń i warsztatów z zakresu rozwoju osobistego.

Wierzę, że każdy człowiek dysponuje zasobami, by dokonać pożądanej zmiany, a rolą coacha jest wesprzeć ten proces w oparciu o posiadaną wiedzę i doświadczenie. W pracy wykorzystuję nurt poznawczo-behwioralny, ale także elementy podejścia skoncentrowanego na rozwiązaniach (SFA). Bliska jest mi koncepcja Work-life balance.

Coaching jest dla mnie fascynującą relacją z klientem, dlatego z dużą uważnością i otwartością podchodzę do każdego wyzwania, które staje się wspólną pracą. Moje wsparcie dotyczy zarówno zmian życiowych (life coaching), ale także współpracy w zakresie osiągania celów biznesowych (executive coaching).

Prywatnie jestem tatą fantastycznej nastolatki, aktywnym pasjonatem siatkówki i odkrywania nowych stron świata, najlepiej przez pryzmat ludzi i kubków smakowych.

BeU - Anna Włoszczak

Anna Włoszczak

Człowiek i jego potencjał od zawsze był w centrum moich zainteresowań. Wierzę, że w każdym z nas jest niegraniczona moc i umiejętność kształtowania swojego życia tak żeby było ono satysfakcjonujące.

Takie humanistyczne spojrzenie na Świat doprowadziło mnie do uzyskania certyfikatu coacha w Instytucie Psychoedukacji i Rozwoju Integralnego w Krakowie. Od tego czasu towarzyszę ludziom w zmianie pomagając im odkryć najlepsze dla siebie rozwiązania.

Wykorzystuję przy tym często potencjał jaki tkwi w ich mocnych stronach. Wspomaga mnie w tym wiedza jaką zdobyłam w Instytucie Strengths Community uzyskując tytuł Coacha Mocnych Stron. Pracuję z klientami analizując ich raporty z badania talentów Gallupa.

Rozwój moich klientów, ale też i mój własny to jest moja życiowa misja, dlatego kontynuuję moją edukację szukając nowych narzędzi do pracy.

Aktualnie jestem w trakcie certyfikacji terapeutycznej w nurcie SFT – Solution Focused Therapy.